Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže 1.liga mladších dorostenců
podzim - 1. kolo
24.9.2011
16:00
AJ001
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Ostrava
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
24.9.2011
13:00
AJ002
HK Lovosice
-
Sokol Nové Veselí
Pavel Blanar
,
Jan Radosta
,
24.9.2011
14:00
AJ003
KH Kopřivnice
-
SKP Frýdek-Místek
Jana Rzymanová
,
Pavel Friedel
,
24.9.2011
12:00
AJ004
HC Dukla Praha
-
HBC Jičín
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
24.9.2011
12:00
AJ005
HC TJ Náchod
-
HC Zubří
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
25.9.2011
15:00
AJ006
Talent Plzeň
-
HCB Karviná
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
podzim - 2. kolo
28.9.2011
13:00
AJ007
Sokol Ostrava
-
HCB Karviná
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
2.10.2011
13:00
AJ008
HC Zubří
-
Talent Plzeň
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
2.10.2011
15:00
AJ009
HBC Jičín
-
HC TJ Náchod
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
2.10.2011
13:45
AJ010
SKP Frýdek-Místek
-
HC Dukla Praha
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
2.10.2011
12:30
AJ011
Sokol Nové Veselí
-
KH Kopřivnice
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
1.10.2011
16:00
AJ012
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Lovosice
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
podzim - 3. kolo
8.10.2011
13:00
AJ013
HK Lovosice
-
Sokol Ostrava
Martin Hart
,
Martin Polák
,
8.10.2011
14:00
AJ014
KH Kopřivnice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
8.10.2011
12:00
AJ015
HC Dukla Praha
-
Sokol Nové Veselí
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
8.10.2011
12:00
AJ016
HC TJ Náchod
-
SKP Frýdek-Místek
Pavel Blanar
,
Petr Pešek
,
9.10.2011
15:30
AJ017
Talent Plzeň
-
HBC Jičín
Václav Chmelíř
,
Jiří Dolejší
,
8.10.2011
14:30
AJ018
HCB Karviná
-
HC Zubří
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
podzim - 4. kolo
16.10.2011
13:00
AJ019
Sokol Ostrava
-
HC Zubří
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
16.10.2011
15:00
AJ020
HBC Jičín
-
HCB Karviná
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
16.10.2011
13:45
AJ021
SKP Frýdek-Místek
-
Talent Plzeň
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
16.10.2011
12:30
AJ022
Sokol Nové Veselí
-
HC TJ Náchod
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
15.10.2011
16:00
AJ023
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Dukla Praha
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
15.10.2011
13:00
AJ024
HK Lovosice
-
KH Kopřivnice
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 5. kolo
22.10.2011
14:00
AJ025
KH Kopřivnice
-
Sokol Ostrava
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
22.10.2011
12:00
AJ026
HC Dukla Praha
-
HK Lovosice
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
22.10.2011
12:00
AJ027
HC TJ Náchod
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
23.10.2011
12:00
AJ028
Talent Plzeň
-
Sokol Nové Veselí
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
23.10.2011
17:00
AJ029
HCB Karviná
-
SKP Frýdek-Místek
Dalibor Mikurda
,
Hana Mikurdová
,
26.10.2011
15:00
AJ030
HC Zubří
-
HBC Jičín
Tomáš Fiala
,
Karolína Pavelová
,
podzim - 6. kolo
30.10.2011
13:00
AJ031
Sokol Ostrava
-
HBC Jičín
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
29.10.2011
09:00
AJ032
SKP Frýdek-Místek
-
HC Zubří
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
30.10.2011
12:30
AJ033
Sokol Nové Veselí
-
HCB Karviná
Pavel Malinek
,
29.10.2011
16:00
AJ034
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Talent Plzeň
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
29.10.2011
13:00
AJ035
HK Lovosice
-
HC TJ Náchod
Martin Hart
,
Martin Polák
,
29.10.2011
14:00
AJ036
KH Kopřivnice
-
HC Dukla Praha
Martin Kosa
,
Radek Mohyla
,
podzim - 7. kolo
12.11.2011
12:00
AJ037
HC Dukla Praha
-
Sokol Ostrava
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
12.11.2011
12:00
AJ038
HC TJ Náchod
-
KH Kopřivnice
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
13.11.2011
14:00
AJ039
Talent Plzeň
-
HK Lovosice
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
13.11.2011
15:00
AJ040
HCB Karviná
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
13.11.2011
13:00
AJ041
HC Zubří
-
Sokol Nové Veselí
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
13.11.2011
14:30
AJ042
HBC Jičín
-
SKP Frýdek-Místek
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
podzim - 8. kolo
20.11.2011
13:00
AJ043
Sokol Ostrava
-
SKP Frýdek-Místek
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
20.11.2011
12:30
AJ044
Sokol Nové Veselí
-
HBC Jičín
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
19.11.2011
16:00
AJ045
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Zubří
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
20.11.2011
14:00
AJ046
HK Lovosice
-
HCB Karviná
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
19.11.2011
14:00
AJ047
KH Kopřivnice
-
Talent Plzeň
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
17.11.2011
11:00
AJ048
HC TJ Náchod
-
HC Dukla Praha
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
podzim - 9. kolo
26.11.2011
12:00
AJ049
HC TJ Náchod
-
Sokol Ostrava
Kamil Navrátil
,
Jiří Svítek
,
27.11.2011
12:00
AJ050
Talent Plzeň
-
HC Dukla Praha
Pavel Blanar
,
27.11.2011
17:00
AJ051
HCB Karviná
-
KH Kopřivnice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
27.11.2011
13:00
AJ052
HC Zubří
-
HK Lovosice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
24.11.2011
17:45
AJ053
HBC Jičín
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
26.11.2011
10:30
AJ054
SKP Frýdek-Místek
-
Sokol Nové Veselí
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
podzim - 10. kolo
4.12.2011
13:00
AJ055
Sokol Ostrava
-
Sokol Nové Veselí
Dalibor Mikurda
,
Hana Mikurdová
,
3.12.2011
16:00
AJ056
ČZ HBC Strakonice 1921
-
SKP Frýdek-Místek
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
3.12.2011
13:00
AJ057
HK Lovosice
-
HBC Jičín
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
3.12.2011
09:00
AJ058
KH Kopřivnice
-
HC Zubří
Tomáš Fiala
,
Karolína Pavelová
,
3.12.2011
12:00
AJ059
HC Dukla Praha
-
HCB Karviná
Jaroslav Artl
,
Pavel Blanar
,
3.12.2011
12:00
AJ060
HC TJ Náchod
-
Talent Plzeň
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
podzim - 11. kolo
11.12.2011
13:00
AJ061
Talent Plzeň
-
Sokol Ostrava
Radovan Kábrt
,
Jaromír Halíř
,
11.12.2011
17:00
AJ062
HCB Karviná
-
HC TJ Náchod
Dalibor Mikurda
,
Hana Mikurdová
,
11.12.2011
13:00
AJ063
HC Zubří
-
HC Dukla Praha
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
11.12.2011
15:00
AJ064
HBC Jičín
-
KH Kopřivnice
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
10.12.2011
12:00
AJ065
SKP Frýdek-Místek
-
HK Lovosice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
11.12.2011
16:30
AJ066
Sokol Nové Veselí
-
ČZ HBC Strakonice 1921
jaro - 12. kolo
26.2.2012
13:00
AJ067
Sokol Ostrava
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
25.2.2012
12:30
AJ068
Sokol Nové Veselí
-
HK Lovosice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
25.2.2012
11:00
AJ069
SKP Frýdek-Místek
-
KH Kopřivnice
Tomáš Fiala
,
Karolína Pavelová
,
26.2.2012
15:00
AJ070
HBC Jičín
-
HC Dukla Praha
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
26.2.2012
13:00
AJ071
HC Zubří
-
HC TJ Náchod
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
25.2.2012
16:00
AJ072
HCB Karviná
-
Talent Plzeň
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
jaro - 13. kolo
4.3.2012
15:00
AJ073
HCB Karviná
-
Sokol Ostrava
Dalibor Mikurda
,
Hana Mikurdová
,
4.3.2012
14:00
AJ074
Talent Plzeň
-
HC Zubří
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
3.3.2012
12:00
AJ075
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín
Pavel Novotný
,
Petr Samek
,
3.3.2012
12:00
AJ076
HC Dukla Praha
-
SKP Frýdek-Místek
Martin Hart
,
Martin Polák
,
3.3.2012
14:00
AJ077
KH Kopřivnice
-
Sokol Nové Veselí
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
3.3.2012
14:00
AJ078
HK Lovosice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
jaro - 14. kolo
11.3.2012
13:00
AJ079
Sokol Ostrava
-
HK Lovosice
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
10.3.2012
16:00
AJ080
ČZ HBC Strakonice 1921
-
KH Kopřivnice
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
10.3.2012
12:30
AJ081
Sokol Nové Veselí
-
HC Dukla Praha
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
10.3.2012
13:00
AJ082
SKP Frýdek-Místek
-
HC TJ Náchod
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
14.3.2012
17:30
AJ083
HBC Jičín
-
Talent Plzeň
11.3.2012
13:00
AJ084
HC Zubří
-
HCB Karviná
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
jaro - 15. kolo
18.3.2012
13:00
AJ085
HC Zubří
-
Sokol Ostrava
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
18.3.2012
16:00
AJ086
HCB Karviná
-
HBC Jičín
Tomáš Fiala
,
Jana Rzymanová
,
18.3.2012
11:00
AJ087
Talent Plzeň
-
SKP Frýdek-Místek
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
17.3.2012
12:00
AJ088
HC TJ Náchod
-
Sokol Nové Veselí
Martin Průcha
,
Luděk Točík
,
17.3.2012
12:00
AJ089
HC Dukla Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
17.3.2012
14:00
AJ090
KH Kopřivnice
-
HK Lovosice
Dalibor Mikurda
,
Hana Mikurdová
,
jaro - 16. kolo
25.3.2012
15:00
AJ091
Sokol Ostrava
-
KH Kopřivnice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
24.3.2012
13:00
AJ092
HK Lovosice
-
HC Dukla Praha
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
24.3.2012
16:00
AJ093
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC TJ Náchod
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
25.3.2012
12:30
AJ094
Sokol Nové Veselí
-
Talent Plzeň
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
24.3.2012
11:00
AJ095
SKP Frýdek-Místek
-
HCB Karviná
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
25.3.2012
15:00
AJ096
HBC Jičín
-
HC Zubří
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
jaro - 17. kolo
15.4.2012
13:00
AJ097
HBC Jičín
-
Sokol Ostrava
Martin Zych
,
Luděk Točík
,
15.4.2012
13:00
AJ098
HC Zubří
-
SKP Frýdek-Místek
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
15.4.2012
17:30
AJ099
HCB Karviná
-
Sokol Nové Veselí
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
15.4.2012
13:00
AJ100
Talent Plzeň
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
14.4.2012
12:00
AJ101
HC TJ Náchod
-
HK Lovosice
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
1.5.2012
12:00
AJ102
HC Dukla Praha
-
KH Kopřivnice
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
jaro - 18. kolo
22.4.2012
15:00
AJ103
Sokol Ostrava
-
HC Dukla Praha
Pavel Friedel
,
Radek Martiník
,
11.3.2012
09:00
AJ104
KH Kopřivnice
-
HC TJ Náchod
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
21.4.2012
13:00
AJ105
HK Lovosice
-
Talent Plzeň
Petra Hloušková
,
Jiří Studecký
,
21.4.2012
16:00
AJ106
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HCB Karviná
Štěpán Kahoun
,
Pavel Rutta
,
22.4.2012
12:30
AJ107
Sokol Nové Veselí
-
HC Zubří
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
21.4.2012
12:00
AJ108
SKP Frýdek-Místek
-
HBC Jičín
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
jaro - 19. kolo
28.4.2012
13:30
AJ109
SKP Frýdek-Místek
-
Sokol Ostrava
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
29.4.2012
15:00
AJ110
HBC Jičín
-
Sokol Nové Veselí
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
29.4.2012
13:00
AJ111
HC Zubří
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
29.4.2012
13:30
AJ112
HCB Karviná
-
HK Lovosice
Pavel Friedel
,
Mojmír Valášek
,
29.4.2012
13:30
AJ113
Talent Plzeň
-
KH Kopřivnice
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
28.4.2012
12:00
AJ114
HC Dukla Praha
-
HC TJ Náchod
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
jaro - 20. kolo
6.5.2012
15:00
AJ115
Sokol Ostrava
-
HC TJ Náchod
Dalibor Mikurda
,
Hana Mikurdová
,
5.5.2012
12:00
AJ116
HC Dukla Praha
-
Talent Plzeň
Michael Černý
,
Tomáš Kupsa
,
8.5.2012
14:00
AJ117
KH Kopřivnice
-
HCB Karviná
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
5.5.2012
19:00
AJ118
HK Lovosice
-
HC Zubří
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
5.5.2012
16:00
AJ119
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HBC Jičín
Josef Čapek
,
Jaroslav Průžek
,
6.5.2012
12:30
AJ120
Sokol Nové Veselí
-
SKP Frýdek-Místek
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
jaro - 21. kolo
13.5.2012
12:30
AJ121
Sokol Nové Veselí
-
Sokol Ostrava
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
12.5.2012
12:30
AJ122
SKP Frýdek-Místek
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
13.5.2012
13:00
AJ123
HBC Jičín
-
HK Lovosice
Petr Halada
,
Luděk Točík
,
12.5.2012
11:00
AJ124
HC Zubří
-
KH Kopřivnice
Tomáš Fiala
,
Karolína Pavelová
,
13.5.2012
13:00
AJ125
HCB Karviná
-
HC Dukla Praha
Zbyněk Horalík
,
Pavel Friedel
,
13.5.2012
11:30
AJ126
Talent Plzeň
-
HC TJ Náchod
Jiří Větrovský
,
Pavel Rutta
,
jaro - 22. kolo
9.5.2012
16:00
AJ127
Sokol Ostrava
-
Talent Plzeň
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
19.5.2012
12:00
AJ128
HC TJ Náchod
-
HCB Karviná
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
6.5.2012
12:00
AJ129
HC Dukla Praha
-
HC Zubří
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
16.5.2012
16:00
AJ130
KH Kopřivnice
-
HBC Jičín
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
19.5.2012
13:00
AJ131
HK Lovosice
-
SKP Frýdek-Místek
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
16.5.2012
17:00
AJ132
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Nové Veselí
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.